שיטת שלושת השלבים של אקניל כוללת ניקוי ע”י תרחיץ הפנים הטיפולי, לניקוי עמוק ולהסרת עודף שומנים, וטיפול בעזרת תחליב לחות והגנה (SPF 30), שמזין את עור הפנים בלחות ומהווה בסיס אידיאלי לאיפור. השיטה כוללת את שלב הייבוש, המתבצע בעזרת ג’ל ייבוש טיפולי לטיפול ממוקד, מהיר ושקוף בפצעונים. כלל התכשירים מכילים את הנוסחה הייחודית Ac.Net ומטרתם לתת מענה כולל להופעת פצעונים. המארז נמכר במחיר אטרקטיבי של 149.90 ברשתות פארם, במקום ב- 208.5 (69.50 לכל מוצר בנפרד).

התכשיר הראשון שהמארז כולל הוא תרחיץ פנים טיפולי נטול שומן, לניקוי עמוק ולהסרת עודף שומנים. התרחיץ מכיל קמומיל הממליס וגליצרין להרגעת העור והענקת לחות , מנקה, ממיס ומסיר עודפי שומנים בעור ומכווץ את הנקבוביות. מומלץ לשימוש יומיומי, בבוקר ובערב.

התכשיר השני שכלול במארז הוא ג’ל ייבוש טיפולי שקוף ונטול שומן, המיועד לייבוש ממוקד ומהיר של פצעונים ופגעי עור מקומיים. יש לשים מעט ג’ל על אצבע נקייה או על מקל צמר גפן ולמרוח נקודתית על פגעי העור, תוך הימנעות מאזור העיניים. מומלץ לשימוש יומיומי, בבוקר ובערב.

התכשיר השלישי שכלול במארז הוא תחליב SPF30 נטול שומן, המיועד לטיפול מהיר ויעיל בפגמי העור, הרגעת העור, החלקתו והפחתת אדמומיות. התחליב מעניק לחות לעור הפנים ומכיל מקדם הגנה SPF 30. התכשיר אינו מותיר ברק ומראה שמנוני. מומלץ לשימוש יומיומי, בבוקר ובערב.

מחיר מומלץ לצרכן – 149.90 שקלים ברשתות הפארם ובבתי מרקחת פרטיים, במקום 208.5 שקלים (69.50 שקלים לכל מוצר בנפרד).