לאחר שבעה עשורים בהם הקפידה חברת הוופלים והעוגיות מן הוותיקה לייצר ולשווק רק את הטעמים המוכרים ואהובים של המותג, הוחלט על הרחבתו לקהלים נוספים והשקת סדרת וופלים פרימיום בשלושה טעמים חדשים. סדרת הוופלים משווקת באריזות שחורות ואלגנטיות ומיוצרת עם חומרי הגלם הטובים ביותר. הסדרה כוללת: ופל קקאו עם עלי ופל שחורים בטעם שוקולד מריר (עם המון קקאו), ופל קקאו עם עלי ופל שחורים וקרם בטעם וניל וופל ופל עם קרם אגוזי לוז אמיתי (100% אגוזי לוז ללא תמציות טעם).

מהלך זה מצטרף למהלך של פנייה לקהלים שצורכים מוצרים ללא תוספת סוכר, במסגרתו הורחבה  משמעותית קטגורית הוופלים והעוגיות ללא תוספת סוכר בחברת מן ופותחו ופלים ללא תוספת סוכר עם 40% פחות שומן רווי ביחס למתכון הקודם, תוך שיפור משמעותי של הטעם וכן עוגיות ללא תוספת סוכר במגוון טעמים מופחתות שומן רווי עומדות בקריטריונים של תו תקן של איגוד הסוכרת הישראלי. המהלך הביא את מן להתמקם כמותג המוביל בקטגוריה.

אבי פקר, מנכ”ל “מן”: “פיתוח סדרת פרימיום הוא חלק מצמיחתה של חברת מן והתרחבותה לקהלים נוספים. הסדרה החדשה מציעה שלושה טעמים מיוחדים ואיכותיים במחירים נוחים והוגנים. הסדרה החדשה מעמיקה את מיקום מוצרי חברת מן מול המתחרים הגדולים מהארץ ומחו”ל ואני גאה על כך”. 

סדרת הפרימיום נמכרת באריזות של 200 גרם, מחיר מומלץ לצרכן: 6.90 שקל. להשיג ברשתות השיווק

צילום: סטודיו מיכל סודאי