מותג הטיפוח המומלץ ביותר על ידי רופאי עור בעולם, לה רוש-פוזה, מרחיב את סדרת הטיפוח לעור שמן הנוטה לפצעונים -אפקלאר ומשיק לראשונה,  אפקלאר מיקרו פילינג- ג’ל ניקוי מטהר לגוף, לעור שמן הנוטה לפצעונים. ג’ל הניקוי מפחית לאורך זמן פגמים ופצעונים ומונע  את הופעתם מחדש. היפו אלרגני, מתאים לעור רגיש ומכיל את המים הטרמליים ממעיינות לה רוש-פוזה בצרפת.

אפקלר מיקרו פילינג- ג’ל ניקוי מטהר בעל ריכוז גבוה של מרכיבי פילינג פעילים.  2% חומצה סליצילית אשר נוסף על חומצה ליפוהידרוקסית (LHA),  יוצרים פילינג עדין לעור, מסירים תאים המתים ומעניקים מרקם עור חלק יותר.  בנוסף, ג’ל הניקוי מכיל אבץ, מרכיב מטהר אשר תורם להפחתת ייצור הסבום, וגליצרין  (3%) לנוחות מקסימאלית במהלך השימוש. 

יעיל על עור הנוטה לפצעונים בגב ובחזה – ישנו קושי רב לטיפול בפצעונים על עור הגוף, מאחר והוא עבה פי חמישה מעור הפנים. שני שליש מבעלי עור הנוטה לפצעונים סובלים מפצעונים בגוף. בשל הריכוז הגבוה של הרכיבים היוצרים קילוף וחידוש לעור, אפקלר ג’ל יוצר פילינג עדין גם של שכבות העור העבות ביותר. יעילותו הגבוהה של ג’ל הניקוי המטהר הוכחה על פצעונים (51%-), ראשים שחורים {קומודונים} (16%-) ועל כתמי פיגמנטציה (57%-) ע”פ מחקר הנערך במשך ארבעה שבועות בפיקוח רופא עור. שבועיים לאחר הפסקת השימוש, המוצר המשיך להיות יעיל על פצעונים, פגמים וכתמים

בדומה לכל מוצרי לה רוש-פוזה, אפקלר מיקרו פילינג- ג’ל ניקוי מטהר נבדק על סוגי העור הרגישים ביותר, לרבות עור הנוטה לפצעונים. כמו כן, הפורמולה פותחה עם pH פיזיולוגי בכדי לכבד את מחסום ההגנה הטבעי של העור.

מחיר מומלץ לצרכן: 119 ₪, תכולה:  400 מ”ל.

מוצרי לה רוש-פוזה נמכרים בבתי מרקחת פרטיים, ברשתות הפארם, בבתי המרקחת של קופות חולים מכבי ומאוחדת ברחבי הארץ ובקנייה און-ליין באתרי המכר השונים.