מותג הקוסמטיקה הבינלאומי לוריאל פריז משיק לקיץ 2021 בשורה חדשנית בשוק צבעי צבעי השיער! הסדרה החדשה של צבעי השיער אקסלנס קול קרם, מבוססת על טכנולוגיה חדשנית ובלעדית לאקסלנס: טכנולוגיה סגולה חדשה המונעת גוונים נחושתיים כתומים-צהובים שאינם רצויים, ושומרת על הפיגמנט הקר האופטימלי. עד 100% כיסוי לשיער לבן וגוונים קרירים שמתחילים COOL ונשארים COOL. 

ערכת צבע השיער הביתית אקסלנס קול קרם מבית לוריאל פריז היא הערכה הנמכרת ביותר בישראל*, מעניקה טיפוח משולש – טיפוח הצבע, הקרקפת, והשיער שלך, בעזרת 3 הרכיבים שבערכת הצביעה:  קרם צבע מגן – לצבע שיער עמיד לאורך זמן,   מסכת הזנה למראה שיער מבריק, רך וחיוני  ו שמפו מטפח עם pH עדין מנקה בעדינות את השיער והקרקפת, לתחושת נוחות ורכות.

הסדרה החדשה מעשירה את ערכת הצביעה הביתית הנמכרת ביותר בישראל בתכשירים נוספים, לחוויית צביעה נוחה, פשוטה ומדויקת יותר. 

אקסלנס קול קרם – תכולת הערכה: קרם צבע מגן– המשלב טונים אפורים לתוצאה הקרה ביותר, מכיל פרו קרטין וסרום מגן המסייע בהגנה על השיער במהלך הצביעה, שמפו סגול עדין עם PH עדין לאחר הצביעה- המנקה בעדינות את הקרקפת וחושף את גוון הקר, ומסכה סגולה מנטרלת– לאפקט אנטי-נחושתי הפועל עד 4 שבועות, לנטרול פיגמנט צהוב- כתום. 

הערכות מתאימות לבלונדיניות וברונטיות.

באופן כזה מובטח כיסוי אופטימלי (עד 100%) של השיער הלבן  וטיפוח משולש לשיער.

התוצאה: צבע עשיר, עוצמתי השומר על הפיגמנט הקר הרצוי ודוחה גווני נחושת לא רצויים.

לדברי מאיה לזר, מנהלת ההדרכה של ‘לוריאל פריז’, “אחת הבעיות השכיחות ביותר בקרב צובעות השיער היא שהצבע נהיה “כתמתם” לאחר כשבועיים ולא שומר על הגוון המקורי בשל התחמצנות הצבע. כדי לנטרל את הופעת פיגמנט ה”חלודה”, יש צורך להשתמש במוצרי טיפוח המכילים פיגמנט סגול בפנים (סגול הוא הצבע המנוגד לכתום) ובאופן הזה לשמר את הצבע לפרק זמן ארוך יותר. הייחודיות בסדרה החדשה היא שהשמפו והמסיכה שנמצאים בערכת הצביעה הם שמפו ומסיכה סגולים. בנוסף, הגוונים הם גוונים “קרים”, כלומר סיומת טון אפרפר. גוונים אלו הם בדיוק הגוונים שלרוב קשה לשמר.”

אקסלנס קול קרם – 3 גוונים:

מחיר מומלץ לצרכן:  42.90  ₪ 

את ערכת אקסלנס קרם של לוריאל פריז להשיג בכל רשתות הפארם, המזון, המשביר החדש לצרכן ובפרפומריות נבחרות