צעצועים מלווים את התינוקות שלנו מהיום הראשון ולאורך כל שלבי ההתפתחות שלהם. הם משחקים איתם, זורקים אותם על הרצפה בבית ומחוצה לו, ובמיוחד בתקופות של בקיעת שיניים, נושכים ולועסים אותם. עד מהרה, הצעצוע מתלכלך ומתמלא בחיידקים, אלרגנים ואפילו עובש.      

הצעצועים, משטח ההחתלה, כיסא הבטיחות של התינוק באוטו או כסא האוכל –  כולם מהווים חממה לחיידקים ומצריכים ניקוי יסודי מדי יום. 

על פי מחקר שנעשה באוניברסיטת ג’ורג’יה בארה”ב בשנת 2016 והתפרסם בכתב העת The Pediatric Infectious Disease Journal, וירוסים מסוימים, כמו שפעת, עלולים לשרוד על צעצועי ילדים עד 24 שעות לאחר זיהום הצעצוע, בלחות יחסית של 60% ועד 10 שעות לאחר זיהום הצעצוע בלחות יחסית של 40%. עובדה זו, חושפת  תינוקות וילדים למחלות זיהומיות, “הודות” לחיידקים עקשניים השורדים זמן רב על גבי צעצועים.

עבור צורך זה בדיוק, פיתח ניקול, מותג עזרי הבית והנקיון המוביל מבית קימברלי-קלארק, מטליות לחות לניקוי צעצועים ומשטחים בסביבת התינוק. המטליות הלחות הן היחידות בשוק העשויות מ- 100% רכיבים שמקורם בתעשיית המזון, אינן מכילות כימיקלים רעילים, חומרי צבע ופרבנים ונבדקו דרמטולוגית. בנוסף, הן מאושרות למגע עם מזון, ולכן מתאימות לניקוי צעצועים, משטחי מזון, כסאות אוכל וכד’, ללא צורך בשטיפת המשטח לאחר הניגוב.

מה היתרונות בניקוי צעצועים באמצעות מטליות לחות ייעודיות? 

בניגוד למגבוני תינוקות המיועדים לניקוי עורו העדין של התינוק בשימוש חיצוני בלבד, המטליות הלחות לניקוי צעצועים הן מאושרות למגע עם מזון, ולכן יכולות לשמש לניקוי בטוח בסביבת התינוק של צעצועים, משטחי החתלה, כסאות אוכל וכדומה, ללא צורך בשטיפת המשטח לאחר השימוש, גם אם התינוק הכניס אותם לפה. 

*ניתן להשיג את מגוון מוצרי ניקול ברשתות השיווק והפארם