מותג הטיפוח העולמי FRÉ הושק לראשונה בישראל לפני פחות משנה בבלעדיות באתר האופנה TERMINAL X, ומציע סדרת מוצרים לנשים פעילות ואתלטיות, המאפשרים לעור להזיע ללא נזקים: מניעת איבוד ויטמינים ומינרליים בזמן אימון, הפחתת הופעת פצעונים, טשטוש ומניעת כתמי פיגמנטציה, עיכוב הזדקנות מואצת, מניעת יובש קיצוני, טיפול בגירוי, אדמומיות וגירוד, עצירת ניוון סיבי הקולגן והאלסטין ושמירה על גמישות העור. 

כחלק מהרחבת המגוון באתר הלייף סטייל TERMINAL X,  FRÉ  משיקים את CLEANSE ME – תכשיר ניקוי רב שימושי לפנים, איתו ניתן לרחוץ את עור הפנים ובו זמנית להסיר איפור וגם להזין את העור בלחות. המוצר מגיע במרקם מקציף ונעים על העור, אינו מכיל אלכוהול וחומרים משמרים, ומוכח כמפחית גירוי בעור, אדמומיות ודלקות, מיד לאחר השימוש מותיר את העור חלק, לח וזוהר. הנוסחה מבוססת על פורמולה ייחודית של שמן בוטני אורגני – “זהב נוזלי” המופק מעץ הארגן, מיצוי של עלים וזרעי העץ יחד עם תמציות צמחיות בעלות תכונות טיפוח הנראות לעין. CLEANSE ME מגיע בבקבוק ייעודי העשוי מ-100% פלסטיק ממוחזר וניתן למילוי חוזר על ידי רכישת שקית מילוי נוזל (CLEANSE ME REFILL), המכילה כמות לשני בקבוקים ייעודים.

מוצרי חברת FRÉ ידידותיים לסביבה ובניהם מוצר CLEANSE ME, אשר ניתן למחזור, ובכך מאפשר לצמצם ככל הניתן את השימוש בפלסטיק בעולם. חברת FRÉ, דוגלת באיכות הסביבה ושותלת עץ ארגן במרוקו, עבור כל ערכה שנמכרת, כדי לשמור על כדור הארץ ולחזק את הנשים המרוקאיות שמפיקות את השמן, עד היום נשתלו כ-65000 עצים. את המוצר ניתן לרכוש באתר האופנה TERMINAL X, במשלוח מהיר עד הבית “מהיום למחר”. מחיר: 129 שקלים