מי לא רוצה לקבל מארז מאפים מתוקים עד הבית? כמובן שגם אנחנו.

רשת + TASA  מרחיבה את מגוון המוצרים של הבייקרי בסניפיה,  ומשיקה בימים אלה את מארזי:  ‘בייקרי בוקס’, מארז הכולל שלל מאפים ומגוון מוצרים בלעדיים ל +TASA. 

מארזי הבייקרי ההחדשים מתאימים לכל אירוע ואירוח בבית: יום הולדת, בר/בת מצווה, ימי נישואין,  מפגש חברים, או משלוח למישהו שאוהבים. 

המארזים מעוצבים ומכילים מגוון רחב של אפשרויות, בהם ניתן למצוא בין היתר: מארזי דונאטס במגוון טעמים ומילויים,  עוגיות שוקולד צ’יפס, אקלריים, עוגות קוקי פאי עם בצק עוגיות אמריקאית עם שוקולד צ’יפס במילויים שונים: בצק עוגיות עם מילוי משתנה וממתקים שונים כמו סניקרס, אוראו, לוטוס, סניקרס ועוד. עוגת הקוקי פאי מכינה קונדיטורית במיוחד עבור הרשת. 

כמן כן המארזים כוללים את משקאות  הבלנדי, לדוגמא: משקה אייס מבוסס חלב עם קצפת עשירה בטעמים שונים שחלקם מבוססים על המותגים הכי אהובים,  כאשר הוא מגיע בפחית מעוצבת וניתן לבחור ממגוון טעמים: בלנדי עוגת גבינה ותותים, בלנדי נוצ׳יטלה, בלנדי הוקוס לוטוס, בלנדי קרמל מלוח וקפה. בנוסף וניתן גם להזמין בלנדי וקוקי פאי לקהל הטבעוני ועוד. 

ניתן להתאים את המארז גם  על ידי הוספת ממתקים וחטיפים של  מותגים בינלאומיים המובילים והאיכותיים בעולם הנמצאים בחנות של TASA . + כמו למשל: אוראו בטעם ענבים ואפרסק, מק אנד ציז ציטוס, גומי פיצה ענקי ועוד.
רשת TASA  + יוצאת בשיתוף פעולה עם אפליקציית וולט במטרה לקבל תוך זמן קצר את המארז עד פתח הדלת.

צילום: יח”צ.