דורקו, מותג סכיני הגילוח השלישי בגודלו בעולם, משיק סכין מותאמת לנשים לאחר שנה של פיתוח אינטנסיבי. המותג הקוריאני, שמביא את סכיני הגילוח האיכותיים והמשתלמים (כ-30% יותר זול) עד אליכם הביתה, משקיע בחידושים ושיפורים טכנולוגיים אך שומר על המחיר המשתלם.

בעוד כל החברות במשק מעלות מחירים, לדורקו ישראל חשוב לשמור על מחיר אטרקטיבי ולכן החברה ממשיכה למכור את הסכינים האיכותיים שלה באותו מחיר, שהוא לפחות ב- 30% זול יותר מהמתחרה המוביל.

לכבוד בלאק פריידי תוכלו להקנות את הסכינים בהנחה של 30% בתאריכים 26-27 בנובמבר. בסייבר מאנדיי תקבלו תיק רחצה מתנה על כל קנייה מעל 120 שקלים.

עדיין לא ברור איך לסכיני דורקו יש רק 5% משוק גילוח הגברים בארץ. מדובר בסכינים שלא נופלות באיכות מהמתחרה המוביל אך מחירן משמעותית נמוך יותר, כנראה שהצרכן הישראלי עדיין פראייר ונכנע בקלות לפרסומות.

החברה הדרום קוריאנית מיישמת את הניסיון שצברה בסכיני הגילוח המוצלחים לגבר, ולאחר שנה של פיתוח אינטנסיבי, משיקה סכין נשית איכותית ומשתלמת לא פחות. Dorco For Her מורכבת מ- 6 להבים מפלדת אל חלד המעניקים גילוח חלק במעבר אחד.

עיצוב הסכין והידית גמיש במיוחד ומאפשר לסכין להתאים את עצמה לקימורי הגוף. פס הסיכוך הכפול של הסכין מועשר בשמן ארגן, שמן אבוקדו ואלוורה להרגעת העור. מבנה הסכין מאפשר זרימה פתוחה של מים לניקוי נוח של הסכין ועמידות לאורך זמן. כל סכין מגיעה באריזה נפרדת לשמירה על הסכין.

כמעט 85% מהנשים שניסו את הסכין, הכריזו כי הן מתכננות להחליף את הסכין הנוכחית שלהן בזו של דורקו. כמו הסכין לגבר כך גם הסכין הנשית מוצעת במחיר משתלם הזול יותר בלפחות – 30% ממותגים איכותיים אחרים וכמו תמיד – במשלוח חינם עד הבית.

ידית + סכין 29 ש״ח
רביעיית סכינים 38 ש״ח
ידית + 12 סכינים 125 ש״ח

למידע נוסף על דורקו ישראל- mydorco.co.il.