ד”ר להבית אקרמן  מרחיבה את סדרת הטיפוח ומשיקה לראשונה “קצף ניקוי לעור רגיש היפואלרגני” –  תכשיר ניקוי מקציף,  בעל תכונות ייחודיות, המתאים לטיפול בעור יבש, עור יבש מאוד ואדמומי.  

קצף הניקוי  החדש מכיל רכיבים עשירים בלחות ומינרלים המסייעים בהפחתת תסמיני היובש בעור ושומר על העור נקי ומאוזן. הרכבו המקציף מפחית בצורה ניכרת את צריכת החומרים פעילי השטח בכל שימוש בודד. קצף הניקוי ההיפואלרגני  מתאים לכל הגילאים. 

ד”ר להבית אקרמן, מומחית לרפואת עור, בעלת רשת קליניקות לאסתטיקה, פיתחה סדרת מוצרי טיפוח הכוללים גם: קרם מחדש עור, אל סבון, קרם אנטי אייגינג, , סרום, ליפטינג סרום. המוצרים מטפלים באנטי אייגינג, פיגמנטציה, התחדשות העור, מרקם והם מוגדרים כמוצרים פעילים המכילים רכבים שהמינון ואפקא ההשפעה שלהם גבוהים. 

הוראות שימוש: באמצעות 2-3 לחיצות על משאבת הדיספנסר להוציא כמות מספקת של מוס הניקוי הקטיפתי ולפזרו על האזור הדרוש בתנועות עיסוי אחדות. לסיום- לשטוף היטב במים עם ידים נקיות. להשתמש 1-2 פעמים ביום או בהתאם לצורך. 

טיפ מד”ר להבית אקרמן: “אנחנו חושבים שככל שנשפשף יותר חזק וככל שנשתמש בחומר חזק יותר, עור הפנים יהיה נקי יותר – זו טעות נפוצה. להיפך, כשבוחרים סבון חשוב לבחור תכשיר עדין שינקה אבל לא יגרה את העור. גירוי של העור לאורך זמן יכול להזיק”. 

מחיר לצרכן: 200 ₪  
מחיר השקה 130 ₪ 

ניתן להשיג ברשת הקליניקות  של ד”ר להבית אקרמן